Архів блогу

Translate

понеділок, 1 вересня 2014 р.

В Україні розпочався новий навчальний рік

У понеділок в навчальних закладах України розпочався новий навчальний рік. Навчання в українських школах розпочалося з традиційних урочистих заходів та проведення уроку, присвяченого темі "Україна – єдина країна".

Цього року у школах навчатимуться близько 4 млн школярів, до перших класів ідуть 438 тисяч першокласників.

Навчальний рік розпочався і у більшості навчальних закладів Донбасу. Початок навчання відтермінований у районах контрольованих російськими терористами. Жодна школа не відкрилася у Луганську і Донецьку. На період до остаточного завершення АТО у регіоні застосовуватимуть дистанційні форми навчання.

Також, за інформацією Міністерства освіти і науки, навчальний рік у Луганській областірозпочали 13 вищих навчальних закладів, у Донецькій – 26. Не розпочнуть навчальний рік у Луганській області 33 вищих навчальних заклади, у Донецькій – 75. Терміни початку навчального року будуть залежати від воєнної ситуації в регіоні.

Передбачається, що студенти з Луганської та Донецької областей будуть тимчасово допускатися до навчання в інших вишах України. Після закінчення семестру, і якщо університети до цього часу відновлять свою роботу, студентам буде запропоновано на їхній вибір або залишитися у тих університетах, до яких їх переведено, або повернутися до своїх університетів.

Особливістю цього навчального року стане зміна структури навчального процесу у зв’язку з необхідністю економії енергоресурсів під час опалювального періоду. За рішенням місцевих органів влади загальноосвітні та вищі навчальні заклади при необхідності будуть збільшувати терміни зимових канікул за рахунок введення шестиденного робочого тижня, скасування осінніх та весняних канікул тощо.
Джерело: osvita.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар