Архів блогу

Translate

понеділок, 7 квітня 2014 р.

Вища освіта у польському стилі.

Характерною ознакою турботливих батьків у будь-які часи було прагнення дати своїм дітям все найкраще. Отож, коли мова заходить про життєвий вибір сина чи доньки, саме на батьківські плечі лягає левова частина відповідальності за те, ким їхні діти стануть у майбутньому.

Іноді так важко визначитися, що ж насправді стане для нашої дитини найліпшим, і ми крок за кроком уважно та доскіпливо збираємо інформацію про те, до якого дитячого садочка її краще записати, який заклад середньої освіти обрати, аби дитина мала прекрасну базу для продовження навчання у вищому навчальному закладі і змогу успішно будувати свою кар'єру. І ми від усього серця бажаємо тим, кого народили і виростили, щастя. Головне – точно зрозуміти, яка саме вища освіта допоможе вашій дитині повірити у свої сили та досягти успіху у такому складному і мінливому світі. І хто краще за батьків може знати, якими саме талантами природа обдарувала їхніх діточок, про що вони так щиро мріють, які справи та захоплення дарують їм радість, що надихає їх на творчі пошуки та пізнання життя. Такий вдумливий підхід – вже сам по собі чудовий дарунок дитині, яка бачитиме на позитивному прикладі батьків, як саме робити правильний вибір, і зможе засвоїти начебто просту і таку важливу істину: щоб зайняти своє місце у житті, потрібно навчитися вдало вибирати.
А ми зі свого боку пропонуємо розглянути лише один з можливих варіантів подальшого навчання ваших школяра чи школярки, які з хвилюванням готуються до ролі абітурієнтів. Зверніть свою увагу наПрограму Європейської Освіти, що пропонує обрати один із закладів вищої освіти у Польщі. Не секрет, що європейські ВНЗ можуть надати гідний рівень знань плюс європейський диплом та величезну кількість можливостей для самореалізації.
Програма Європейської Освіти – це українсько-польська кампанія, що має 9 років успішного досвіду і виступає офіційним представником понад 18 Європейських вищих навчальних закладів в Україні. Обираючи цю програму, абітурієнт тим самим отримує право на свій особистий вибір з понад 600 спеціальностей і вступ в Україні за співбесідою. А надалі він може розраховувати на підтримку та сприяння в усіх важливих питаннях: від оформлення пакету належних документів, візової підтримки та підбору житла до організації виїзду до Польщі, відкриття банківського рахунку та навіть дистанційної підтримки студента протягом першого року навчання.
Окрім того українські студенти, які навчаються у Польщі, отримують змогу стажуватися і подорожувати країнами Європи, США та Канади, а після отримання диплому – обирати роботу за фахом в Європі та інших країнах світу.
Щодо справ сімейних, то Польща – наша приязна сусідка по Європі, отож українському студентові буде досить просто відвідувати батьків в Україні, чи батькам бачитися зі своїми дітьми на польській землі.
Дещо про польські ВНЗТим, хто вперше замислився про вищу освіту в Польщі, корисно буде дізнатися про деякі місцеві ВНЗ, що готові навчати українських студентів. Ось лише коротенький перелік:
- один з найпопулярніших серед молоді – Польсько-японський університет комп'ютерних технологій у Варшаві;
- Варшавська Академія Collegium Civitas, яка є членом таких міжнародних організацій, як International Sociological Association, International Society of Political Psychology, International Political Science Association і European Political Science Association;
- Варшавський університет ім. Леона Козьмінського, який вважається однією з найкращих бізнес-шкіл у Центральній і Східній Європі;
- Варшавський Гуманітарний Університет ім. Б. Пруса. Під час навчання в WWSH студенти постійно здобувають теоретичні знання перевіряють на практиці. Викладацький склад WWSH - це наукові співробітник, видатні фахівці і працівники з багаторічним досвідом викладання. Зі студентами займаються відомі журналісти, які представляють польське ЗМІ, включаючи Польське телебачення, Польське радіо, а також експерти з мистецтва, кіно та художньої фотографії http://euroosvita.info/vnz-partneri/varshavskiy-gumanitarniy-universitet-im-b-prusa-61-29 ;
- Університет Менеджменту в м. Варшава Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie – WSM, З 2003 року Університету Менеджменту належить до системи Британської акредитації ВТЕС, дипломи якої визнаються у понад 100 країнах світу http://euroosvita.info/vnz-partneri/universitet-menedzhmentu-v-m-varshava-61-9 ;
- Вроцлавська Міжнародна вища школа транспорту та логістики;
- Університет суспільно-природничих наук ім. Вінцента Поля в м. Люблін;
- Державний університет «Люблінська політехніка», що понад 60 років спеціалізується на підготовці інженерних кадрів, та багато інших.
Орієнтовна вартість навчання
Зважуючи всі за та проти щодо майбутніх витрат, слід пам'ятати, що рік навчання у польських ВНЗ в середньому коштуватиме від 900 до 1200 євро.
Якщо ж говорити про найдорожчі варіанти, то, скажімо, оплата навчання за такими напрямами, як бізнес-освіта, транспорт та логістика чи архітектура, складатиме від 2000 до 3000 євро.
Мовне питання
Жити та навчатися у Польщі = знати польську мову. Отож Програма Європейської Освіти передбачає інтенсивні курси польської мови. Можливе також навчання і англійською. Це зумовлено тим, що деякі навчальні Польщі мають право на регулярну участь в програмах академічного обміну. Таким чином українські студенти, що отримують вищу освіту у цій країні, матимуть можливість кілька семестрів навчатися в Англії, Німеччині чи Ірландії, а згодом – отримати подвійний диплом.
Переваги такого навчання
Корисні мінуси:
  • мінус стомливе зовнішнє незалежне оцінювання;
  • мінус обридлі черги та хабарі;
  • мінус застарілі та непотрібні знання.
Безумовні плюси:
  • високопрофесійні викладачі;
  • продумана зконцентрованість на дисциплінах, що нагально необхідні для опанування обраної професії;
  • інтерактивне викладення матеріалу та залучення студентів до його творчого осмислення;
  • практичне застосування знань під час стажування у провідних європейських компаніях.
NB! Та й самі батьки можуть стати учасниками Програма Європейської Освіти, якщо вони, скажімо, власники бізнесу, керівники компаній або менеджери чи фінансисти, які бажають здобути бізнес-освіту МВА, BA, MA, отримати знання від висококласних європейських фахівців та бізнесменів та обмінятися корисним досвідом.
З повагою і турботою, Генеральний директор Програми
Олена Білецька 
http://briz.if.ua/19558.htm

Немає коментарів:

Дописати коментар